kom. 503 172 211
tel. 22 403 79 14

Zatrudnimy na stanowisko:

INSTALATOR, SERWISANT- elektronicznych systemów zabezpieczeń

Opis stanowiska:

Wykonywanie prac montersko- konserwacyjnych instalacji:

  • Domofonowych - Proel, Wekta, Codi
  • Systemów Sygnalizacji Napadu i Włamania - Satel, DSC,
  • Telewizji Przemysłowej
  • Kontroli Dostępu
  • SAT/DVB-T
  • Automatyki bramowej

Oferujemy:

Pracę w młodym i dynamicznym zespole Atrakcyjne wynagrodzenie Stałe zatrudnienie Stały rozwój zawodowy z możliwością awansu.

Wymagania:

  • Doświadczenie wykonywaniu prac w branży
  • Prawo jazdy kat. B Znajomość zagadnień z dziedziny elektrotechniki, elektroniki, informatyki
  • Dokładność i odpowiedzialność
  • Niekaralność Licencja pracownika zabezpieczenia technicznego lub warunki do jej uzyskania.

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP, Szkolenia i certyfikaty z zakresu obsługi zabezpieczeń elektronicznych.

W CV prosimy dołączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”